Podprsenka Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá

349 Kč
Fitko je láska
Skladem
Předpokládaný termín doručení v pondělí 31. 8.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte dopravu zdarma Doprava zdarma od 2 000 Kč

Popis a parametry

Objev dokonalou sportovní podprsenku pro malé i velké prsa, která ti poskytne maximální podporu a pohodlí během tvého cvičení. Má v sobě menší vycpávky, a tak je ideálním parťákem i pro malá prsa. 

Elegantní a jednoduchý vzhled této sportovní podprsenky je ideální pro jakýkoli typ cvičení – od běhu přes jógu až po fitness. Díky pružnému a měkkému materiálu se podprsenka přizpůsobí tvojí postavě a poskytne ti maximální komfort.

Základní parametry
Barva žlutá
Materiál Nylon, Spandex

Doplň si svůj look

Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá

Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá

690 Kč
Skladem
U vás v pondělí 31. 8.
Legíny šortky Fitko je láska Tak začni - tyrkysová jako moře Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá

Legíny šortky Fitko je láska Tak začni - tyrkysová jako moře

390 Kč
Skladem
U vás v pondělí 31. 8.
Legíny šortky Fitko je láska Tak začni - svůdná červená Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá
Naše nejoblíbenější

Legíny šortky Fitko je láska Tak začni - svůdná červená

390 Kč
Skladem
U vás v pondělí 31. 8.
Legíny Fitko je láska Tak začni odvážná fosforující oranžová Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá

Legíny Fitko je láska Tak začni odvážná fosforující oranžová

690 Kč
Skladem
U vás v pondělí 31. 8.
Legíny Fitko je láska Tak začni - béžová nejlepší když si opálená Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá

Legíny Fitko je láska Tak začni - béžová nejlepší když si opálená

690 Kč
Skladem
U vás v pondělí 31. 8.
Legíny Fitko je láska Tak začni - zelená jako mech Legíny Fitko je láska Tak začni - odvážná žlutá

Legíny Fitko je láska Tak začni - zelená jako mech

690 Kč
Skladem
U vás v pondělí 31. 8.